تهدید احمدی نژاد به شکستن سکوت در صورت تداوم دستگیری ها

رئیس دولت دهم دستگیری‌های اخیر برخی مقامات دولتی را اقدامی سیاسی دانست و گفت که اگر این روند ادامه یابد، مسائل را با مردم در میان گذاشته و به وظیفه قانونی خود عمل می‌کنم.

به گزارش فارس؛ محمود احمدی نژاد در حاشیه جلسه امروز هیئت وزیران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: موضع دولت در برابر فشارهای که وارد می‌شود، همچنان سکوت است چرا‌که کشور نیازمند وحدت و همدلی است اما کابینه خط قرمز است و مجموعه این فشارها کاری سیاسی است.

 وی تصریح کرد: موضع ما سکوت بوده و همچنان سکوت است اما اگر بخواهند به این روند ادامه دهند، مسائل را با مردم در میان می‌گذارم و به وظایف قانونی خود در این خصوص عمل می‌کنم.

 رئیس جمهور که ابراز امیدواری کرد این روند متوقف شده و نیازی نباشد وی وارد عمل شود، گفت که در خصوص اتهاماتی که به همکارانش در دولت وارد می‌کنند، با رئیس قوه قضائیه مذاکره کرده است.

نویسنده وبلاگ: در اینجا چند سوال کوچک مطرح است که آقای رئیس جمهور اگر این وظیفه شما قانونی‌ست چرا تا به امروز در این خصوص عمل نمی‌کردید؟ چه اتفاقی رخ داده که حالا وعده عمل دادید؟ و حالا در جریان وظیفه قانونی قرار گرفته‌اید؟ چه شده که اکنون با دستگیری برخی جریان‌های نزدیک و احساس خطر نمودن از برخی مسائل که به قول شما سیاسی بازیست باید به وظیفه خود در قبال این ملت صبور عمل کنید؟ حتماَ باید اتفاقی رخ دهد تا مدنیت شما را دید؟ به نظر حقیر این صحبت شما بسیار شباهت دارد به تهدید تا عمل نمودن به وظیفه قانونی.

آقای رئیس جمهور آیا از یاد برده‌اید شعارهای مبارزه با مفاسد اقتصادی که می دادید؟ چه شده شما را, که نزدیکانتان خود مفسد اقتصادی از آب درآمدند؟ نکند فساد نزدیکانتان هم توطئه همان مفسیدین است علیه شما, و سندش هم موجود است.

انشاا... وظیفه قانونی شما و مطرح کردن مسائل, مانند رونمایی از آن سند معروف رفع بیکاریتان نباشد که مردم را ارجاع دادید به همان 1میلیون و 600 هزار نفری که اشتغال یافتند.

دوست عزیزی می‌گفت: بیچاره این مردم که فقط هنگام دعوای قدرت, تا حدودی از بعضی مسائل آگاه می‌شوند.

(یا ایها الذین آمنوا استعینوا بالصبر و الصلوة ان الله مع الصابرین)

/ 0 نظر / 17 بازدید