پرداخت حق همسر به فوتبالیست‌ها!

ازدواج فوتبالیست‌های مطرح لیگ برتری در پایتخت با موانعی که بر سر نقل و انتقال این بازیکنان به تیم‌های شهرستانی ایجاد شده ارتباط مستقیمی دارد و این ماجرا آرام آرام به عنوان مشکل تازه فوتبالیست‌های مطرح ایرانی خودش را نشان می‌دهد.

 به گزارش فردا، ماجرا از این قرار است که فوتبالیست‌های مطرح و گرانقیمتی مثل سیدمهدی رحمتی، خسرو حیدری و تعدادی دیگر از بازیکنان تهرانی که پیشنهاد اغواکننده تیم‌های شهرستانی را در جیب دارند به بهانه مشکلات خانوادگی از پیوستن به این تیم‌ها صرف نظر می‌کنند و حاضرند برای زندگی در تهران با مبالغی کمتر برای تیم‌های پایتخت توپ بزنند.

 این روند البته به یک امتیاز ویژه برای تیم‌های تهرانی تبدیل شده وجذب ستاره‌هایی که قبلا به پیشنهاد این تیم‌ها پوزخند می‌زدند راحت‌تر به نظر می‌رسد. مشکلاتی از این دست البته از زمان حضور افشین قطبی روی نیمکت تیم ملی خودش را نشان داد.

 چنان‌که محل زندگی یوروم، همسر کره‌ای افشین قطبی همیشه به عنوان یکی از بندهای قرارداد سرمربی سابق تیم ملی خودنمایی می‌کرد و او به‌واسطه مشکلات اقامت در تهران با هزینه فدراسیون فوتبال ایران چند صباحی در دوبی زندگی کرد. دراین گیرودارمشکلات خانوادگی وعدم رضایت همسران فوتبالیست‌های تهرانی برای زندگی در شهرستان به یک بهانه تازه برای بالا بردن قیمت‌ها تبدیل شده است.

 به طوری‌که اغلب این فوتبالیست‌ها در مذاکرات اولیه به چنین مشکلی اشاره می‌کنند اما پس از افزایش مبلغ با یک چرخش ناگهانی به زندگی در شهرستان‌ها راضی می‌شوند. به عبارت دیگر می‌توان گفت فوتبالیست‌های مطرح تهرانی چیزی بین ۵۰ تا ۱۰۰ میلیون به عنوان حق همسر از تیم‌های لیگ برتری دریافت می‌کنند.

/ 0 نظر / 9 بازدید