منظور خانم آلیا از حمله به استخر زنانه تهران، تجاوز در باغ خمینی شهر بود!

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرگزاری دولت (ایرنا) گفت: دستگیری اراذل و اوباش مربوط به تحرک ضد اخلاقی در خمینی شهر و کاشمر بوده و بررسی های تکمیلی نشان می دهد اخبار منتشر شده در مورد استخر صدف هنوز رسما تایید نشده است.

این نماینده تهران در حالی حرف های خود را تکذیب می کند که وی دیروز سه شنبه در گفت وگو با ایرنا به صراحت حادثه حمله اراذل و اوباش به استخر زنانه را تایید و حتی از دستگیری عوامل آن خبر می دهد.

 'فاطمه آلیا' در اظهارات جدید خود ضمن متهم کردن رسانه ها گفته است: درباره حوادث اخیر در خمینی شهر، کاشمر و گلستان، به دلیل موازین اخلاقی که وجود دارد، معمولا این موارد رسانه ای نمی شود.

 وی در عین حال اظهار داشت: اعلام نشدن این موارد ضد اخلاقی به این دلیل نیست که پرونده آنان رسیدگی نمی شود، بلکه قوه قضاییه و نیروی انتظامی درصدد ریشه یابی و پیشگیری از ادامه این نوع فعالیت ها هستند.

 آلیا در حالی در ابتدا حادثه حمله اراذل و اوباش را به یک استخر زنانه در تهران تایید کرده بود که قبل از او، یک مقام آگاه در نیروی انتظامی در گفت وگو با سایت فردا، این موضوع را از اساس تکذیب کرده بود.

/ 0 نظر / 16 بازدید